fbpx
Menu Zamknij

27.09 – Seksuologia i Gestalt

Webinar z Francescą Brotto

Francesca w trakcie webinaru przybliży uczestnikom problematykę dysfunkcji seksualnych, których poszczególne obszary rozwinięte zostaną podczas marcowego warsztatu w Krakowie.
Zastanowimy się nad następującymi kwestiami:
1. Teorie, które przyczyniły się do lepszego rozumienia ludzkiej seksualności oraz najbardziej aktualnych (zawartych w DSM-5).
2. Dysfunkcje seksualne najczęściej dotykające mężczyzn i kobiety.
3. Relacyjny model interwencji opracowany przez Francescę w oparciu o psychoterapię Gestalt.

Francesca Brotto - psycholożka, psychoseksuolożka i psychoterapeutka Gestalt. Nauczycielka zawodu w Insytucie Terapii Gestalt Karios oraz w FISIG (Federazione Italiana Scuole Istituti Gestalt – Włoska Federacja Szkół i Instytutów Gestalt). Prowadzi konsultacje oraz psychoterapię z klientami indywidualnymi, parami oraz rodzinami w ramach praktyki klinicznej. W 2003 r. ukończyła specjalizację z seksuologii klinicznej w Padwie w Instytucie Psychoterapii Interakcyjnej prowadzonego przez prof. Salviniego i prof. Giacchino Pagliaro. Następnie zgłębiła podejście behawioralno-poznawcze w seksuologii w ramach TMI (Terapia Mansionale Integrata – Krótkoterminowa Terapia nastawiona na zmianę zachowań, emocji i przekonań dotyczących seksualności) pod okiem prof. Marty Panzeri - psycholożki, pracownika naukowego Uniwersytetu w Padwie i CIS (Centro Italiano di Sessuologia – Włoskie Centrum odpowiedzialne za edukację w zakresie seksuologii) w Bolonii. Francesca jest autorką książki „Rytm Erosa. Seksuologia w psychoterapii Gestalt”.

W przypadku nie otrzymania maila z automatycznym potwierdzeniem rezerwacji od razu po zapisaniu się, możesz zgłosić prośbę o dane do spotkania Zoom na marketing@gestalt.edu.pl.
Prosimy zapoznaj się z RODO i celami przetwarzania Twoich danych osobowych.
Limit to 500 uczestników.

Obecnie rezerwacji jest: 452

Termin


2020-09-27

19:00 - 20:00

Miejsce


Online