fbpx
Menu Zamknij

9.05 – Technika wymowy w pracy psychoterapeuty

Warsztat z Moniką Jakowczuk

Podczas warsztatu Monika rozwinie następujące teamty: akcent w języku polskim, wymowa samogłosek nosowych, wymowa grup spółgłoskowych.
Ten warsztat zaplanowany jest z aktywnym udziałem uczestników, którzy będą brać udział w ćwiczeniach. Po rejestracji prześlemy na Twój email materiały do ćwiczeń.

Monika Jakowczuk jest aktorką, dr hab. w dziedzinie sztuk teatralnych, logopedą, wykładowczynią i dziekanem Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Jest wykładowczynią Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach, w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz w Akademii L. Koźmińskiego w Warszawie. Monika prowadzi treningi indywidualne i grupowe z zakresu techniki i estetyki mowy oraz emisji głosu .Od 2010 roku realizuje indywidualny projekt badawczy związany z fizjologią mowy.

Prosimy o przemyślane zapisywanie się - miej pewność, że będziesz uczestniczyła/uczestniczył w warsztacie. Nie blokuj możliwości udziału innym chętnym.
Limit uczestników: 20.

Obecnie rezerwacji jest: 20

Termin


2020-05-09

20:00 - 21:00

Miejsce


Online