fbpx
Menu Zamknij

20.05 – O duchowym wsparciu

Webinar z Wojciechem Jędrzejewskim

Podczas webinaru Wojciech poruszy bliski swemu sercu temat ofiarowywania duchowego wsparcia w perspektywie chrześcijańskiej. Opowie o 3 płaszczyznach, w których dokonuje się duchowe wsparcie: osadzeniu w relacji, dialogiczności oraz decyzyjności. Rozwinie wątek w jaki sposób pomóc człowiekowi by w tych trzech płaszczyznach spotkał i odnalazł się z Bogiem. Zastanowimy się jak relacyjność, dialogiczność i decyzyjność ma się generalnie do tematu duchowości.
Spotkanie składa się z 45-minutowego wykładu a następnie pytań i rozmowy prowadzącego z uczestnikami webinaru.

Wojciech Jędrzejewski OP jest dominikaninem i kaznodzieją; publikuje m.in. w Tygodniku Powszechnym, W drodze, Więzi, Gazecie Wyborczej. Pracował w Radio Plus, Religia TV. Jest autorem książek tj.: Uzdrowienie ze wstydu, 10 sposobów na głupotę własną, Kryzys – może być tylko lepiej, 10 kroków do bliskości, Fascynujące zaproszenie – Msza Święta krok po kroku, Odwaga zmiany. Jego autorskim projektem jest „Ewangeliarz – codzienny komentarz do Ewangelii”, dostępny na Youtubie. Wojciech koordynuje warsztaty kaznodziejskie dla księży.

W przypadku nie otrzymania maila z automatycznym potwierdzeniem rezerwacji od razu po zapisaniu się, możesz zgłosić prośbę o dane spotkania na marketing@gestalt.edu.pl.
Limit to 500 uczestników.

Obecnie rezerwacji jest: 142

Termin


2020-05-20

19:00 - 20:00

Miejsce


Online