fbpx
Menu Zamknij

7.05 – Kryzys: szansa rozwoju czy ryzyko zaburzeń. Cz. II

Webinar z Andrzejem Wrońskim

Podczas spotkania poszukamy odpowiedzi na pytania: jaka jest istota i specyfika kryzysu, i co może być pomocne w jego rozpoznaniu? A także jaka forma pomocy jest adekwatna do pracy z osobami w kryzysie, czyli kilka refleksji o interwencji kryzysowej. Jest to kontynuacja części 1 webinaru Andrzeja.

Andrzej Wroński jest mgr psychologii w zakresie psychologii klinicznej i osobowości; mgr pedagogiki w zakresie pedagogiki społecznej; certyfikowanym psychoterapeutą (PTPG, EAGT, EAP); certyfikowanym superwizorem (EAGT); certyfikowanym trenerem treningu psychologicznego (IIPG).
Prowadzi psychoterapię dorosłych w formie indywidualnej i treningu grupowego. W Szkole Psychoterapeutów Gestalt realizuje zajęcia z teorii i praktyki Gestalt oraz grupy rozwoju osobistego. Specjalizuje się w szkoleniach w zakresie zarządzania kryzysem i konfliktem.
W pracy terapeutycznej Andrzej proponuje doświadczenie jako kryterium, ile jest możliwe jeżeli budujemy kontakt, a ile staje się niemożliwe, jeżeli go utracimy.

W przypadku nie otrzymania maila z automatycznym potwierdzeniem rezerwacji, możesz zgłosić prośbę o dane spotkania na marketing@gestalt.edu.pl.
Limit to 98 uczestników.

Obecnie rezerwacji jest: 98

Termin


2020-05-07

19:00 - 20:00

Miejsce


Online