fbpx
Menu Zamknij

8.05 – Narzekanie. Korzyści, cena, przeformułowanie

Webinar z Piotrem Kwiatkiem

Podczas spotkania zastanowimy się czym: jest a czym nie jest narzekanie; jakie potrzeby psychologiczne kryją się za narzekaniem; jakie korzyści czerpiemy z narzekania, dlaczego mimo iż cena jest wyższa niż zysk – narzekamy. Omówimy jakie można przyjąć strategie, by nie narzekać (ciut o kompulsywności) oraz jak konstruktywnie możemy wyrażać niezadowolenie oraz krytykę.

Dr Piotr Kwiatek OFMCap jest psychologiem, psychoterapeutą, rekolekcjonistą, wykładowcą, zakonnikiem Krakowskiej Prowincji Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów. Autor kilku książek z zakresu psychologii pozytywnej. Doktorat z psychologii uzyskał na Papieskim Uniwersytecie Salezjańskim w Rzymie (UPS). Ukończył 3-letni program psychoterapii Gestalt w Filadelfii (The Gestalt Therapy Institute of Philadelphia – GTIP). Ponadto odbył szkolenie w Instytucie Alberta Ellisa z Racjonalno-Emotywnej Terapii Behawioralnej (REBT) w Nowym Yorku. Wykłada psychologię komunikacji, psychologię pastoralną i rozwojową w Wyższym Seminarium Duchownym Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów w Krakowie, interwencję pozytywną na Uniwersytecie Humanistyczno-społecznym SWPS – studia rekomendowane przez założyciela nurtu psychologii pozytywnej, prof. Martina E.P. Seligmana.

W przypadku nie otrzymania maila z automatycznym potwierdzeniem rezerwacji, możesz zgłosić prośbę o dane spotkania na marketing@gestalt.edu.pl.
Limit to 98 uczestników.

Obecnie rezerwacji jest: 99

Termin


2020-05-08

19:00 - 20:00

Miejsce


Online