fbpx
Menu Zamknij

29.05 – Czas niepewności. Z czym przychodzą klienci?

Webinar z Lyndą Osborne

Według Benjamina Franklina (1789) "...na tym świecie nic nie jest pewne oprócz śmierci podatków" i dodajmy tutaj współczesną oczywistość - zmiany.
Żyjemy w szybko zmieniającym się świecie, w którym doświadczenia nabierają coraz to nowych znaczeń, a niepewność jest nieunikniona. Codziennie stajemy przed pytaniami:
Jak reagować, gdy nasze oczekiwania zostają zakwestionowane?
Jak reagować, gdy nadane znaczenia stają pod znakiem zapytania?
Gdy nasze ‘znane’ staje się nieznajome i nie tak bezpieczne jak wcześniej?
Praca psychoterapeutyczna konfrontuje, zarówno terapeutę jak i klienta, oraz ich relację, z różnymi niepewnościami, w tym z nieznanym przez oboje dotąd procesem jakim jest terapia.
W trakcie webinaru zastanowimy się, w jaki sposób terapeuta oraz klient mogą być/czuć się wspierani podczas doświadczania procesów zmian, które wybrali – lub nie – a które się dzieją.

Lynda Osborne jako psychoterapeutka i superwizor Gestalt pracuje od ponad 30 lat. W 2012 roku, po 13 latach na stanowisku dyrektora Departamentu Gestalt w Instytucie Metanoia w Londynie, przeszła na emeryturę. Przynajmniej emeryturę od 'formalnych stanowisk' - jak mówi. W swoim doktoracie podjęła temat roli kierownictwa wyższego szczebla i zarządzania w kontekście szkolenia psychoterapeutycznego. Lynda jest założycielką UKAGP: brytyjskiej organizacji Gestalt. Dzieli swój czas pomiędzy praktykę prywatną, byciem trenerem międzynarodowym podróżującym po światowych ośrodkach szkoleniowych, uczestnicząc i prezentując na konferencjach, a nade wszystko odwiedzając rodzinę i ciesząc się nowymi krajami podczas podróży.

W przypadku nie otrzymania maila z automatycznym potwierdzeniem rezerwacji od razu po zapisaniu się, możesz zgłosić prośbę o dane spotkania na marketing@gestalt.edu.pl.
Limit to 500 uczestników.

Obecnie rezerwacji jest: 355

Termin


2020-05-29

20:00 - 21:00

Miejsce


Online