fbpx
Menu Zamknij

28.05 – Psychoterapia dla psychoterapeuty

Webinar z Zofią Pierzchałą i Michałem Kostrzewskim

Psychoterapia własna to niezbędne doświadczenie dla każdego, kto pragnie zostać psychoterapeutą. Pragnie nieść profesjonalną pomoc potrzebującym, prowadzić Ich do zmiany perspektywy cierpienia na dobre, względnie szczęśliwe funkcjonowanie. Jest niezbędnym elementem kształcenia terapeuty. Czy są określone kryteria psychoterapii własnej dla przyszłych Psychoterapeutow? Czy uzasadniony jest termin psychoterapia szkoleniowa? A może są istotne różnice pomiędzy psychoterapią dla Klientów/Pacjentów a Terapeutów? Z jakimi trudnościami spotykają się terapeuci podejmujący się terapii przyszłych Terapeutów? Zofia Pierzchała i Michał Kostrzewski zapraszają do rozmowy i dzielenia się doświadczeniem w tym względzie.


Zofia Pierzchała jest mgr psychologii klinicznej Uniwersytetu Jagiellońskiego; certyfikowaną psychoterapeutką EAP, EAGT, PTP, ITG-PSPP; certyfikowaną trenerką treningu psychologicznego PTP, ITG-PSPP; certyfikowaną superwizorką psychoterapii i treningu grupowego PTP, ITG-PSPP, EAGT.
Od 1985 roku zajmuje się prowadzeniem psychoterapii indywidualnej i grupowej osób dorosłych. Od 1993 roku jest superwizorem i nauczycielem zawodu. W 2001 roku założyła Instytut Integralnej Psychoterapii Gestalt, którego jest dyrektorem. Od 2011 roku jest wykładowcą w Akademii Sztuk Teatralnych im. St. Wyspiańskiego.

Michał Kostrzewski ukończył studia na wydziale pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego, staż w Poradni OPTA, dwuletnie studium socjoterapii (OMiSP – grupa Marty Bieniasz), szkolenie w zakresie edukacji seksualnej i profilaktyki AIDS (Wiesław Sokoluk i Urszula Hermanowicz), Szkołę Terapeutów i Trenerów Gestalt pod kierunkiem Zofii i Jacka Pierzchałów.
Prowadzi szkolenia, pracuje terapeutycznie, od 2008 roku prowadzi warszawską grupę Programu Pomocy Psychologicznej - I roku Szkoły Psychoterapeutów Gestalt oraz zajęcia i superwizje w Szkole na II, IIII i IV roku - w Warszawie i w Krakowie.
Michał posiada  certyfikat  psychoterapeuty Gestalt w PTPG, EAGT i EAP oraz certyfikat superwizora Gestalt w EAGT.

W przypadku nie otrzymania maila z automatycznym potwierdzeniem rezerwacji od razu po zapisaniu się, możesz zgłosić prośbę o dane spotkania na marketing@gestalt.edu.pl.
Limit to 500 uczestników.

Obecnie rezerwacji jest: 213

Termin


2020-05-28

19:00 - 20:00

Miejsce


Online