fbpx
Menu Zamknij

27.05 – Relacja terapeutyczna na ekranie

Webinar z Małgorzatą Lambert

Podczas webinaru Małgosia proponuje na wstępie krótkie przypomnienie czym jest relacja terapeutyczna, i w jakim wymiarze posiada walor leczący w psychoterapii. Następnie zastanowimy się nad pytaniami: jak przeżywają nas - terapeutów - klienci i od czego to postrzeganie zależy; dlaczego warto diagnozować poziom zaburzeń osobowości oraz jak to wpływa na relację terapeutyczną. Pokonimy się nad rozważaniem co z powyższymi pytaniami zrobić w dialogu egzystencjalnym. Podyskutujemy jak i kiedy powyższe kwestie zmieniają się w pracy terapeutycznej online.

Małgorzata Lambert jest certyfikowaną psychoterapeutką i trenerką Instytutu Terapii Gestalt; posiada Certyfikat Superwizora Instytutu Integralnej Psychoterapii Gestalt oraz EAGT. Swoje umiejętności doskonaliła w Gestalt Associates Training Los Angeles, CA, USA; jest absolwentką Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Gdańskiego i Business Computer Programming w Nova Scotia Institute of Technology, Halifax, Canada.
Małgosia prywatną praktykę terapeutyczną rozpoczęła w 1998. Oferowaną pomoc kieruje do osób indywidualnych, grup terapeutycznych, psychoedukacyjnych oraz rozwoju osobistego. Jako terapeutka i superwizorka wspiera swoich klientów i superwizantów w procesie kreowania rzeczywistości poprzez świadome korzystanie z indywidualnych zasobów, oraz samodzielne dokonywanie zamierzonej zmiany.

W przypadku nie otrzymania maila z automatycznym potwierdzeniem rezerwacji od razu po zapisaniu się, możesz zgłosić prośbę o dane spotkania na marketing@gestalt.edu.pl.
Limit to 500 uczestników.

Obecnie rezerwacji jest: 276

Termin


2020-05-27

19:00 - 20:00

Miejsce


Online