fbpx
Menu Zamknij

27.04 – Klient w psychoterapii. W jaki sposób i kiedy z niej korzysta?

Webinar z Januszem Kitrasiewiczem

Zaproszenie Instytutu do poprowadzenia webinaru przyjął pan Janusz Kitrasiewicz.  Podczas spotkania rozważymy pytania: kiedy klient/pacjent korzysta z psychoterapii? jak klient/pacjent korzysta z psychoterapii? Posłuchamy zagadnień z perspektywy modalności psychodynamicznej.

Janusz Kitrasiewicz jest psychologiem, psychoterapeutą i superwizorem psychoterapii. Posiadaja certyfikaty Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej i Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, jest: trenerem z certyfikatem superwizora warsztatu umiejętności psychospołecznych i treningu psychologicznego Polskiego Towarzystwa Psychologicznego; certyfikowanym superwizorem Polskiego Towarzystwa Socjoterapii i Treningu Psychologicznegooraz certyfikowanym psychoterapeutą Psychoterapii Skoncentrowanej na Przeniesieniu (TFP) International Society of Transference – Focused Psychotherapy (ISTFP).
Uczestnik szkolenia z zakresu psychoterapii zaburzeń osobowości (Psychoterapia Skoncentrowana na Przeniesieniu - TFP) w Personality Disorders Institute Weill Medical College of Cornell University (USA).
To jeden z założycieli i kierowników Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego. Od 2016 roku jest jednym z superwizorów Zespołu Instytutu Integralnej Psychoterapii Gestalt.

Limit to 99 uczestników.

Obecnie rezerwacji jest: 99

Termin


2020-04-27

19:00 - 20:00

Lokalizacja


Online