fbpx
Menu Zamknij

24-26 września 21 – ŻYCIE z NIEPEWNOŚCIĄ Lynda Osborne, Kraków

Warsztat specjalistyczny z Lyndą Osborne

Według Benjamina Franklina (1789) „na tym świecie nic nie jest pewne oprócz śmierci i podatków” i dodajmy tutaj współczesną oczywistość – zmiany.

Żyjemy w szybko zmieniającym się świecie, w którym doświadczenia nabierają coraz to nowych znaczeń, a niepewność jest nieunikniona. Codziennie stajemy przed pytaniami:
• Jak reagować, gdy nasze oczekiwania zostają zakwestionowane?
• Jak reagować, gdy nadane znaczenia stają pod znakiem zapytania?
• Jak reagować, gdy nasze ‘znane’ staje się nieznajome i nie tak bezpieczne jak wcześniej?
Praca psychoterapeutyczna konfrontuje, zarówno terapeutę jak i klienta, oraz ich relację, z różnymi niepewnościami, w tym z nieznanym przez oboje dotąd procesem jakim jest terapia.
W trakcie warsztatu zastanowimy się, w jaki sposób terapeuta oraz klient mogą być/czuć się wspierani podczas doświadczania procesów zmian, które wybrali – lub nie – a które się dzieją.

Lynda Osborne jest psychoterapeutką i superwizorką Gestalt, nauczycielką zawodu. Jako psychoterapeutka Gestalt pracuje od ponad 30 lat. W 2012 roku, po 13 latach na stanowisku dyrektora Departamentu Gestalt w Instytucie Metanoia w Londynie, przeszła na emeryturę. Przynajmniej emeryturę od formalnych stanowisk – jak mówi. W swoim doktoracie podjęła temat roli kierownictwa wyższego szczebla i zarządzania w kontekście szkolenia psychoterapeutycznego. Lynda jest założycielką UKAGP: brytyjskiej organizacji Gestalt. Dzieli swój czas pomiędzy praktykę prywatną, byciem trenerem międzynarodowym podróżującym po ośrodkach szkoleniowych w wielu krajach i kontynentach, uczestnicząc i prezentując na konferencjach, a nade wszystko odwiedzając rodzinę i ciesząc się nowymi krajami w trakcie podróży. Więcej o Lyndzie, o jej pasji do uczenia i uczenia się poczytasz na jej witrynie internetowej.

DLA KOGO JEST WARSZTAT?
Zapraszamy serdecznie studentów psychoterapii oraz psychoterapeutów.

SZCZEGÓŁY i ZAPISY
Warsztat odbędzie się w Krakowie.
Bloki godzinowe spotkania są następujące:
Piątek - 10.00-14.00 i 15.30-19.30
Sobota - 9.00-13.00 i 14.30-18.30.
Niedziela - 9.00-13.00.
Ilość godzin szkoleniowych: 25.
Koszt uczestnictwa: 1400 zł.
Warsztat prowadzony jest w języku angielskim. Tłumaczem będzie Anna Hardek.

W związku z nieprzewidywalnością rozwoju sytuacji epidemiologicznej Organizator zastrzega sobie możliwość przeprowadzenia warsztatu online. W razie takiego rozwoju wydarzeń zostaniecie Państwo poinformowani o zmianach z wyprzedzeniem.


Prosimy zapoznaj się z RODO i celami przetwarzania Twoich danych osobowych.

Obecnie rezerwacji jest: 14

Organizator


| IIPG

Termin


2021-09-24 - 2021-09-26

10:00 - 13:00

Miejsce


Kraków