fbpx
Menu Zamknij

23.05 – O psychologii wdzięczności w pracy psychoterapeuty. Korzyści osobiste i społeczne

Webinar z Piotrem Kwiatkiem

Podczas spotkania porozmawiamy o psychologii wdzięczności; zastanowimy się nad korzyściami i sposobami praktykowania wdzięczności oraz trudnościami jakie możemy napotkać. Omówimy pokrótce interwencję „3 rzeczy dobrych” - w jaki sposób możemy wykorzystać ją jako wiedzę i strategię w procesie psychoterapii. Piotr zaprezentuje również koncepcję 4 wymiarów wdzięczności.

Dr Piotr Kwiatek OFMCap jest psychologiem, psychoterapeutą, rekolekcjonistą, wykładowcą, zakonnikiem Krakowskiej Prowincji Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów. Autor kilku książek z zakresu psychologii pozytywnej. Doktorat z psychologii uzyskał na Papieskim Uniwersytecie Salezjańskim w Rzymie (UPS). Ukończył 3-letni program psychoterapii Gestalt w Filadelfii (The Gestalt Therapy Institute of Philadelphia – GTIP). Ponadto odbył szkolenie w Instytucie Alberta Ellisa z Racjonalno-Emotywnej Terapii Behawioralnej (REBT) w Nowym Yorku. Wykłada psychologię komunikacji, psychologię pastoralną i rozwojową w Wyższym Seminarium Duchownym Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów w Krakowie, interwencję pozytywną na Uniwersytecie Humanistyczno-społecznym SWPS – studia rekomendowane przez założyciela nurtu psychologii pozytywnej, prof. Martina E.P. Seligmana.

W przypadku nie otrzymania maila z automatycznym potwierdzeniem rezerwacji od razu po zapisaniu się, możesz zgłosić prośbę o dane spotkania na marketing@gestalt.edu.pl.
Limit to 500 uczestników.

Obecnie rezerwacji jest: 336

Termin


2020-05-23

19:00 - 20:00

Miejsce


Online