fbpx
Menu Zamknij

22.04 – Jak wspierać dziecko w czasach pandemii?

Webinar z Joanną Gębik

Podczas spotkania będziemy się zastanawiać jak wspierać dzieci, gdy tak trudno zrozumieć im nową rzeczywistość, zrozumieć co przeżywają ich bliscy, a przede wszystkim co się dzieje z nimi samymi. Jakie ich podstawowe potrzeby są niezaspokojone? I w jaki sposób my - dorośli - możemy im w tym pomóc. Podyskutujmy też czy jako psychoterapeuci możemy skutecznie pracować online z dziećmi, czy może warto pomagać im również, o ile nie głównie, poprzez wsparcie dla ich rodziców.

Joanna Gębik jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego; mgr psychologii w zakresie psychologii klinicznej; certyfikowaną terapeutką dzieci i rodzinną edukatorką; certyfikowaną trenerką programów wspierających nauczycieli i wychowawców w ich kompetencjach wychowawczych.
Naturalną  konsekwencją zawodowego towarzyszenia dziecku jest dla Asi wspieranie rodziców w ich świadomym, satysfakcjonującym rodzicielstwie. Od wielu lat prowadzi grupowe zajęcia dla rodziców (warsztat „Świadomego rodzicielstwa”, „Szkoła dla rodziców i wychowawców”), których celem jest doskonalenie umiejętności budowania dobrych relacji z dzieckiem. Takich relacji, które z punktu widzenia dziecka zapewniają mu poczucie bezpieczeństwa oraz emocjonalne wsparcie ze strony dorosłego.

Limit to 99 uczestników.

Obecnie rezerwacji jest: 99

Termin


2020-04-22

19:00 - 20:00

Lokalizacja


Online