fbpx
Menu Zamknij

16.07 – Ataki paniki

Webinar z Gaspare Orlando

W trakcie webinaru Gaspare zaprezentuje w telegraficznym skrócie tematy poruszane podczas swojego autorskiego warsztatu, który zaplanowany jest na maj 2021.

O atakach paniki Gaspare mówi tak: "Ataki paniki możemy rozumieć jako dramatyczną prośbę jednostki o związek. Związek, którego celem jest odbudowa przynależności oraz tożsamości (nieodzownej i pełnej) w sposób trwały i konstruktywny. Podczas warsztatu zgłębimy w perspektywie fenomenologicznej ataki paniki licznie występujących w społeczeństwach postnowoczesnych, jak również znaczenie objawów w odniesieniu do cyklu życia pacjenta i aktualnego kontekstu. Prowadzone przez ostatnią dekadę badania naukowe i kliniczne rzuciły światło na diagnostyczny aspekt ataków paniki (przerwanie kontaktu i cielesne doświadczenia relacyjne), a także aspekt terapeutyczny (włączający teorię cyklu kontaktu, teorię ewolucji oraz teorię Self). W swojej pracy kładę nacisk na rozróżnienie diagnostyczne pomiędzy atakami paniki a ‘kryzysem panicznym’, ponieważ ten różnicujący aspekt ma decydujący wpływ na konkretną interwencję kliniczną i terapeutyczną."

W przypadku nie otrzymania maila z automatycznym potwierdzeniem rezerwacji od razu po zapisaniu się, możesz zgłosić prośbę o dane do spotkania Zoom na marketing@gestalt.edu.pl.
Limit to 500 uczestników.

Obecnie rezerwacji jest: 436

Termin


2020-07-16

20:00 - 21:00

Miejsce


Online