fbpx
Menu Zamknij

13.09-25.10 – OPIS PROCESU kurs dla absolwentów, Online

Kurs dla absolwentów „Opis procesu terapeutycznego”

Celem kursu jest przygotowanie uczestników do samodzielnej, autorskiej pracy nad opisem procesu psychoterapeutycznego. Kurs odbywa się online, trwa 6 godzin (po 60 minut) i składa się z 3 spotkań, po 2 godziny każde. Częstotliwość spotkań: raz na 3 tygodnie.

Zagadnienia tematyczne kursu
1. Co ma się znaleźć w opisie procesu psychoterapeutycznego - struktura opisu, zawartość opisu, formalne wymagania pracy pisemnej.
2. Jak zacząć pracę; co zrobić, gdy praca nad opisem ‘utyka’.
3. Najczęstsze błędy; czego unikać.
4. Aktywne techniki pisania (ten moduł poprowadzi specjalista ds. kreatywnego pisania).
5. Praca grupowa na fragmentach opisów procesów, stworzonych pomiędzy spotkaniami przez wybranych uczestników (seminarium, dyskusja).

Prowadzący
Kamila Kostrzewska - nauczycielka zawodu w IIPG, psychoterapeutka i superwizorka Gestalt. Pełni funkcję egzaminatorki w trakcie Egzaminów Końcowych, od wielu lat czytając i oceniając opisy przypadków studentów i absolwentów Szkoły Psychoterapeutów. Kamila jest autorką kilku publikacji.
Sylwia Bartnik - absolwentka IIPG z 2015 roku, psychoterapeutka Gestalt. Dla Sylwii proces pisania opisu był rozłożony w czasie (ukończyła X Szkołę). Jej praca została oceniona przez egzaminatorów na bardzo dobry z plusem. Sylwia współdzieli z niektórymi absolwentami doświadczenie długiego cyklu finalizowania Szkoły. Chce zacząć pisać o Gestalcie.

Harmonogram
13 września od godziny 9.30-11.30
4 października od godziny 9.30-11.30
25 października od godziny 9.30-11.30.

Płatności
Cena kursu to 450 zł.  Kurs można kupić w sklepie na stronie Instytutu (klikając przycisk "Kupuję", znajdujący się poniżej zostaniesz przeniesiona/ny do strony Instytutu).

Obecnie rezerwacji jest: 31

Termin


2021-09-13

09:30 - 11:30

Miejsce


Online