fbpx
Menu Zamknij

15.09-27.10 – OPIS PROCESU kurs dla absolwentów, Online

Kurs dla absolwentów „Opis procesu terapeutycznego”

Celem kursu jest przygotowanie uczestników do samodzielnej, autorskiej pracy nad opisem procesu psychoterapeutycznego. Kurs odbywa się online, trwa 6 godzin (po 60 minut) i składa się z 3 spotkań, po 2 godziny każde. Częstotliwość spotkań: raz na 3 tygodnie.

Zagadnienia tematyczne kursu
1. Co ma się znaleźć w opisie procesu psychoterapeutycznego - struktura opisu, zawartość opisu, formalne wymagania pracy pisemnej.
2. Jak zacząć pracę; co zrobić, gdy praca nad opisem ‘utyka’.
3. Najczęstsze błędy; czego unikać.
4. Aktywne techniki pisania (ten moduł poprowadzi specjalista ds. kreatywnego pisania).
5. Praca grupowa na fragmentach opisów procesów, stworzonych pomiędzy spotkaniami przez wybranych uczestników (seminarium, dyskusja).

Prowadzący
Elżbieta Pożarowska - nauczycielka zawodu w IIPG, psychoterapeutka i superwizorka Gestalt. Ela pełni funkcję egzaminatorki w trakcie Egzaminów Końcowych, od wielu lat czytając i oceniając opisy przypadków studentów i absolwentów Szkoły Psychoterapeutów.
Marek Jawor - absolwent IIPG z 2019 roku, psychoterapeuta Gestalt, dr filozofii, autorem kilku publikacji. Marek miał przerwę pomiędzy ukończeniem Szkoły Psychoterapeutów a podejściem do Egzaminu Końcowego, i temat 'zmagania' się z rozpoczęciem, pisaniem i zakończeniem opisu jest mu bliski. Opis Marka został oceniona bardzo wysoko.

Harmonogram
15 września od godziny 19.00-21.15
6 października od godziny 19.00-21.15
27 października od godziny 19.00-21.15.

Płatności
Cena kursu to 450 zł.  Kurs można kupić w sklepie na stronie Instytutu (klikając przycisk "Kupuję", znajdujący się poniżej zostaniesz przeniesiona/ny do strony Instytutu).

Obecnie rezerwacji jest: 33

Termin


2021-09-15

19:00 - 21:00

Miejsce


Online