fbpx
Menu Zamknij

14.07 – Budowanie korektywnych doświadczeń gestaltowskich w oparciu o teorię charakterologiczno-rozwojową

Webinar z Dorotą Węgrzyn

Podczas webinaru Dorota nakreśli temat swojego autorskiego warsztatu specjalistycznego zaplanowanego na rok akademicki 2020/21.

Dorota Węgrzyn jest certyfikowaną psychoterapeutką EAP, EAGT, PTPG, PTPsychologiczne, PTPsychiatryczne; trenerką i psychoterapeutką ITG-PSPP; certyfikowaną superwizorką (EAGT, PTPsychologiczne); mgr ze specjalnością pedagogika; absolwentką Szkoły Muzycznej II stopnia w klasie dyrygentury.
Dorota edukację psychologiczną rozpoczęła w 1997 w ITG-PSPP Szkołą Psychoterapeutów i Trenerów, uzyskując Certyfikat Psychoterapeuty. Ukończyła całościowy kurs psychoterapii w Zakładzie Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii CM UJ i uzyskała Certyfikat Psychoterapeuty w Polskim Towarzystwie Psychiatrycznym. Jest absolwentką Szkoły Superwizorów Gestalt w IIPG i uzyskała Certyfikat Superwizora EAGT.
Od 2001 Dorota współtworzy Instytut Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie, gdzie zajmuje się psychoterapią indywidualną i grupową osób dorosłych. Specjalizuje się w pracy z osobami psychosomatycznymi i z zaburzeniami osobowości. Jest nauczycielką zawodu w Szkole Psychoterapeutów Gestalt oraz Programie Pomocy Psychologicznej. Prowadzi grupy psychoterapeutyczne, superwizje, warsztaty oraz szkolenia. Od 2008 roku pracuje w Polskiej Radzie Psychoterapii nad ustawą o zawodzie psychoterapeuty.

W przypadku nie otrzymania maila z automatycznym potwierdzeniem rezerwacji od razu po zapisaniu się, możesz zgłosić prośbę o dane do spotkania Zoom na marketing@gestalt.edu.pl.
Limit to 500 uczestników.

Obecnie rezerwacji jest: 457

Termin


2020-07-14

20:00 - 21:00

Miejsce


Online