fbpx
Menu Zamknij

15.07 – Ruch w psychoterapii Gestalt. Metoda Ruelli Frank

Webinar z Jarosławem Wasielewskim

Już od narodzin, a zapewne i wcześniej, nasze ciało wchodzi w kontakt z otoczeniem, obiektami żywymi oraz martwymi, i na nie reaguje. Wchodzi z nimi w relacje. Do tego, by te relacje były możliwe, potrzebny jest ruch. Nasi klienci, podobnie jak i my sami, niosą ze sobą pewne ruchowe wzorce, które odzwierciedlają ich specyfikę bycia w relacji.
Ruella Frank odkryła dla siebie terapię Gestalt właśnie poprzez ruch. W oparciu o to rozwinęła sposób pracy z klientem, który jest bliski Jarkowi, i który chciałby przybliżyć uczestnikom webinaru.

Dr Ruella Frank jest uczennicą Laury Perls, dyrektorem Centrum Studiów Somatycznych (Center for Somatic Studies) w Nowojorskim Instytucie Terapii Gestalt (New York Institute for Gestalt Therapy). Pracą psychoterapeutyczną z dziećmi i dorosłymi zajmuje się od połowy lat siedemdziesiątych. Jest profesjonalną tancerką, nauczycielką jogi i nauczycielką psychoterapii Gestalt w wielu miejscach na świecie. Jest autorką książki "Body of Awareness: A Somatic and Developmental Approach to Psychotherapy" i, wraz z Frances LaBarre, współautorką "The First Year and the Rest of Your Life: Movement, Development and Psychotherapeutic Change".

Jarosław Wasielewski jest psychologiem i certyfikowanym psychoterapeutą Gestalt, doktorantem na Uniwersytecie SWPS, obecnie uczestnikiem szkolenia Developmental Somatic Psychotherapy prowadzonego przez Ruellę Frank. Zajmuję się badaniami naukowymi w obszarze psychoterapii ze szczególnym uwzględnieniem psychoterapii Gestalt.

W przypadku nie otrzymania maila z automatycznym potwierdzeniem rezerwacji od razu po zapisaniu się, możesz zgłosić prośbę o dane do spotkania Zoom na marketing@gestalt.edu.pl.
Limit to 500 uczestników.

Obecnie rezerwacji jest: 361

Termin


2020-07-15

20:00 - 21:00

Miejsce


Online