fbpx
Menu Zamknij

6.05 – Czy pandemia pomaga w psychoterapii?

Webinar z Małgorzatą Mączką

Pandemię możemy postrzegać jako przyspieszoną lekcję konfrontacji z trudnymi uczuciami i zagrożeniem co może zasadniczo zmienić dynamikę procesu terapeutycznego. Dla psychoterapeuty jak i dla Klienta.  Podczas spotkania popatrzymy z perspektywy psychoterapeuty jakie techniki terapeutyczne mogą okazać się przydatne, skupimy się na wizualizacji jako sposobie poszerzania świadomości i docierania do twórczych zasobów własnych.

Małgorzata Mączka jest mgr psychologii UJ; certyfikowaną psychoterapeutką EAP; trenerką I i II stopnia PTP; certyfikowaną trenerką ITG- PSPP; trenerką psychoprofilaktyki PSPP; superwizorką Gestalt (IIPG).
Pracuje w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie jako psychoterapeutka (konsultacje, terapie indywidualne osób dorosłych). Prowadzi zajęcia z technik terapeutycznych w pracy z klientem, warsztaty umiejętności terapeutycznych oraz superwizję indywidualną i grupową. W swojej pracy Małgosia posługuje się często technikami wizualizacyjnymi i relaksacyjnymi. Ma 40-letnie doświadczenie pracy w poradni psychologicznej jako psycholożka i psychoterapeutka, oraz 30-letnie w Polskim Stowarzyszeniu Psychologów Praktyków w Krakowie (trenerka i terapeutka, współautorka i realizatorka programów terapeutycznych dla młodzieży i dorosłych, prezeska).

W przypadku nie otrzymania maila z automatycznym potwierdzeniem rezerwacji, możesz zgłosić prośbę o dane spotkania na marketing@gestalt.edu.pl.
Limit to 98 uczestników.

Obecnie rezerwacji jest: 98

Termin


2020-05-06

19:00 - 20:00

Miejsce


Online