fbpx
Menu Zamknij

5.05 – Praca z traumą. Jak się na nią przygotować?

Webinar z Dorotą Węgrzyn

Mijają dwa miesiące od kiedy to wszystko się zaczęło. Izolacja, dezinformacja, utrata pracy, niepewność jutra, natłok nieoczekiwanych problemów, skomplikowane relacje, zamknięcie w czterech ścianach z przemocowymi rodzicami, partnerami.
Pandemia mogła wspomóc przeorganizowanie i przewartościowanie myślenia, działania, odkrycia nieznanych zasobów, lecz mogła też być traumą dla wielu osób.
Jak przygotować się na pracę z traumą? Rozpoznać objawy i pomóc przeżyć to, co przerosło dotychczasowe możliwości poradzenia sobie w tym trudnym czasie? I jak w efekcie zaopiekować klientów aby nie doszło do trwałej dezorganizacji osobowości?
Rozmawiać będziemy o tym czym jest trauma, i na co zwrócić uwagę w pracy psychoterapeutycznej.

Dorota Węgrzyn jest certyfikowaną psychoterapeutką EAP, EAGT, PTPG, PTPsychologiczne, PTPsychiatryczne; trenerką i psychoterapeutką ITG-PSPP; certyfikowaną superwizorką (EAGT, PTPsychologiczne); mgr ze specjalnością pedagogika; absolwentką Szkoły Muzycznej II stopnia w klasie dyrygentury.
Dorota edukację psychologiczną rozpoczęła w 1997 w ITG-PSPP Szkołą Psychoterapeutów i Trenerów, uzyskując Certyfikat Psychoterapeuty. Ukończyła całościowy kurs psychoterapii w Zakładzie Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii CM UJ i uzyskała Certyfikat Psychoterapeuty w Polskim Towarzystwie Psychiatrycznym. Jest absolwentką Szkoły Superwizorów Gestalt w IIPG i uzyskała Certyfikat Superwizora EAGT.
Od 2001 Dorota współtworzy Instytut Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie, gdzie zajmuje się psychoterapią indywidualną i grupową osób dorosłych. Specjalizuje się w pracy z osobami psychosomatycznymi i z zaburzeniami osobowości. Jest nauczycielką zawodu w Szkole Psychoterapeutów Gestalt oraz Programie Pomocy Psychologicznej. Prowadzi grupy psychoterapeutyczne, superwizje, warsztaty oraz szkolenia. Od 2008 roku pracuje w Polskiej Radzie Psychoterapii nad ustawą o zawodzie psychoterapeuty.

W przypadku nie otrzymania maila z automatycznym potwierdzeniem rezerwacji, możesz zgłosić prośbę o dane spotkania na marketing@gestalt.edu.pl.
Limit to 98 uczestników.

Obecnie rezerwacji jest: 99

Termin


2020-05-05

19:00 - 20:00

Miejsce


Online